Apartament 2+1 per shitje prane Rruges Myslym Shyri!

Rruga Myslym Shyri , Tirane

2 DH
1 TU
70 m2
EUR 170,000
Në shitje

Informacion

ID
3448
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 170,000
Sipërfaqja
70 m2

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon + kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh. Vendndodhja eshte nje nga zonat me te preferuara per banim dhe per biznes , pasi gjen te gjitha facilitetet e mundshme ne zone, dhe duke marre parasysh afersine me qenderen e tiranes dhe bllokun. Na kontaktoni për të mësuar më shumë dhe për të planifikuar një vizitë personale ne prone.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2

Adresa

Rruga
Rruga Myslym Shyri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj