Apartament per shitje tek Komuna e Parisit

Rruga Komuna Parisit , Tirane

3 DH
2 TU
117 m2
EUR 234,000
Në shitje

Informacion

ID
3450
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 234,000
Sipërfaqja
117 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1 per shitje ne nje pallat te ri i cili perfundon ne fund te vitit 2024. Apartamenti ka nje siperfaqe totale presj 117m2 dhe ndodhet ne katin e pare banimi ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes tek Komuna e Parisit. Apartamenti organizohet ne nje aqmbient ndenjeje plus kuzhine open space, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Eshte nje ndertese e re me fasada te ventiluara, teknologji U-Boot, termoizolim si dhe izolim akustike. Per me shume informaqcione na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
117 m2
Sipërfaqja e Brendshme
102 m2

Adresa

Rruga
Rruga Komuna Parisit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Veri

Pamja

Ndërtesa

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj