Penthouse 3+2+3 në shitje në Vlorë!

Rruga Reshat Osmani , Vlore

3 DH
3 TU
373 m2
EUR 783,000
Në shitje

Informacion

ID
3452
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Penthouse
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 783,000
Sipërfaqja
373 m2

Përshkrimi

Penthouse 3+2+3 në shitje 373m2 në Vlorë,ndodhet në një pallat te ri me ashensor 9-katëshe në katin e fundit.Organizohet me ambienti e ndenjes e cila ka nje dritë natyrale gjatë gjithë ditës,dhe nje ambient ndenje relaksi, 1 kuzhine me pajisje moderne dhe me një hapësirë te madhe, me tre dhoma gjumi të gjera dhe të ndritshme, secila me tualetin e vet, ky penthouse garanton privatësinë dhe komoditetin e çdo anëtari të familjes.Tre ballkonet ofrojnë pamje mahnitëse panoramike, duke ju lejuar të shijoni peizazhet e mrekullueshme te bregdetit tonë. Penthouse eshte i investuar, me sistem ngrohje-ftohje,pllak , dopio xham,dhe ballkon panoramik.Ka dhe parking te perfshirë.Per me shum informacione ose nje vizit ne prone na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
373 m2
Sipërfaqja e Brendshme
373 m2

Adresa

Rruga
Rruga Reshat Osmani
Qyteti
Vlore
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
9
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
3
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Perëndim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Toke Pyjore
Kodra
Mali
Parku
Deti
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Ngrohje
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj