Ambiente biznesi per shitje tek Komuna Parisit

Komuna Parisi , Tirane

18 m2
EUR 72,000
Në shitje

Informacion

ID
3454
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 72,000
Sipërfaqja
18 m2

Përshkrimi

Ambiente biznesi per shitje ne nje ndertese te re komerciale dhe rezidenciale. Ambienti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, nje zone shume e preferuara per facilitetet qe ofron. Ambienti ka nje siperfaqe totale 18 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Ka nje organizim open space qe mundeson pershtatjen sipas deshires se klientit. Pallati eshte parashikuar te perfundoj ne fund te vitit 2024. Per me shume informacione na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
18 m2
Sipërfaqja e Brendshme
17 m2

Adresa

Rruga
Komuna Parisi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham

Bath Amenities

Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj