Vile 2-kateshe per shitje ne Jale

Rruga Jali , Dhermi

2 DH
4 TU
237 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3455
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
237 m2

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, perballe detit Jon, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje vile 3 kateshe. Vila ka siperfaqe neto 237.5 m2. Eshte e artikuluar ne katin e pare me siperfaqe 93.5 m2, te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine me ambient ngrenie, tualet, depo si dhe nje ambient verande te lidhur me kopshtin. Ne katin e dyte, siperfaqe organizohet ne dy dhoma gjumi secila me tualetet perkatese. Kati i fundit ka nje hapesire te hapur dhe nje tualet. Katarakteristike e kesaj vile eshte nje kopesht me siperfaqe 190 m2 dhe nje pishine 28 m2. Parkimi i viles lejon deri ne 2 makina. Per me shume informacion mbi vilen dhe kompleksin, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
237 m2
Sipërfaqja Totale
312 m2
Sipërfaqja e Brendshme
237 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jali
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
4
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Perëndim
Elektriciteti
Njëfazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Pajisje

Alarm Zjarri
Gjenerator
Sistem Sigurie
Ventilim
Pompë Uji

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Oborr
Pishinë
Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Palestër
Parkim
Park Lojrash
Recepsion
Sauna

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën