Vile 3 kateshe per shitje ne Jale

Rruga Jali , Himare

3 DH
5 TU
434 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3456
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
434 m2

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, perballe detit Jon, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje vile 3 kateshe me nje kat nentoke. Vila ka siperfaqe neto 434 m2 dhe siperfaqe parcele 479 m2. Eshte e artikuluar ne katin perdhe, te organizuar ne nje dhome ndenje spacioze, kuzhine me ambient ngrenie, nje dhome zyre, tualet, depo/lavanderi. Ne katin e pare organizohet ne 3 dhoma gjumi secila me tualetet perkatese, garderobe. Kati i dyte ne nje hapesire e hapur, depo, tualet. Vila rrethohet nga nje oborr me siperfaqe 266 m2 dhe nje pishine 40 m2. Gjithashtu ka dhe nje parkim privat. Per me shume informacion mbi vilen dhe kompleksin, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
434 m2
Sipërfaqja e Tokes
479 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jali
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
5
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Orientim
Jug-Perëndim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie
Ventilim
Pompë Uji

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Barbekju
Oborr
Pishinë
Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Palestër
Park Lojrash
Recepsion
Sauna

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën