Apartament 2+1 me qera ne Bllok

Rruga Pjeter Bogdani , Tirane

2 DH
2 TU
140 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3458
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
140 m2

Përshkrimi

Apartament tërheqës jepet me qera në një zonë tejet të dëshiruar, siç është Blloku. Apartamenti, i pozicionuar në katin e 7 të një ndërtese të re dhe të mirëadministruar, paraqitet si një hapësirë e bollshme dhe e organizuar mirë me një sipërfaqe totale prej 140 metra katrorë. Struktura e tij 2+1 përfshin një sallon të madh ndenjeje që integrohet harmonikisht me hapësirën e ngrenies, të pasuruar me një oxhak funksional që shton ngrohtësinë dhe komoditetin. Dy dhomat e gjumit janë të gjera, me njërën prej tyre që ofron akses në ballkon, kuzhina, e veçuar dhe e ndriçuar mirë, ofron një pamje të këndshme të zonës së Bllokut, duke shtuar vlera estetike dhe funksionale në këtë apartament. Apartamenti vjen i pajisur me mobilje të reja dhe moderne, një kuzhinë të kompletuar, parket druri në të gjithë sipërfaqen, instalime hidrosanitare të reja, sisteme kondicionimi dhe grila elektrike. Ky apartament ofron një kombinim ideal të hapësirës, dizajnit dhe vendndodhjes, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për këdo.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
140 m2
Sipërfaqja e Brendshme
140 m2

Adresa

Rruga
Rruga Pjeter Bogdani
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
7
Viti I ndërtimit
2006
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën