Ambient Komercial me qera tek rruga Sami Frasheri!

Ish Blloku , Tirane

190 m2
EUR 4,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3459
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 4,200 /muaj
Sipërfaqja
190 m2

Përshkrimi

Ambient komercial me qera 190m2 tek rruga Sami Frasheri,i vendosur në katin përdhes të një pallati modern në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Ambienti ne katin perdhe eshte i organizuar me hapesire open space 92 m2 dhe nje dhome e vogel me nje mezanine prej 16m2 dhe 1 tualet ,ambienti i dyte ne -1 eshte 74m2 esht nje hapësirë gjithashtu open space, ka dhe nje dhome prej 17m2 hapësirë ofron një mundësi të shkëlqyer për të nisur ose zgjeruar një biznes, duke qenë se vendndodhja e saj është shumë strategjike dhe e lehtëson aksesin e klientëve. Ambienti është i projektuar me një koncept modern dhe funksional, i përshtatshëm për një gamë të gjerë aktivitetesh komerciale si dyqane,zyra apo qendra shërbimesh. Falë madhësisë së tij, ofron fleksibilitet në organizimin e hapësirës sipas nevojave specifike të biznesit që do të zhvillohet aty.Për më shumë informacione ose një vizit në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
190 m2
Sipërfaqja e Brendshme
181 m2

Adresa

Rruga
Ish Blloku
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2007
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Veri

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën