Ambient Komercial në shitje tek rruga Kongresi i Manastirit!

rruga Kongresi i Manastirit , Tirane

1 TU
42 m2
EUR 126,600 EUR 3,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
3462
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 126,600
Sipërfaqja
42 m2
Çmimi /m2
EUR 3,000

Përshkrimi

Ambient Komercial në shitje 42m2 tek rruga Kongresi i Manastirit,ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor buze rruge.Ambjenti organizohet me nje hapësirë është open space dhe 1 tualet, eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si klinike dentare, zyra te ndryshme sherbimi, qendra estetike etj. Zyra eshte e mobiluar, e gjithe me parket, Kondicioner Daikin. Shitet e mobiluar si ne foto.Me Hipotek.Për më shumë informacione ose një vizit në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
42 m2
Sipërfaqja e Brendshme
42 m2

Adresa

Rruga
rruga Kongresi i Manastirit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Tualetet
1
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj