Vile per qera ne Sauk

Rruga Ramazan Topoja , Tirane

3 DH
4 TU
320 m2
EUR 4,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3463
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 4,500 /muaj
Sipërfaqja
320 m2

Përshkrimi

Vila është një strukturë e dy kateve, e cila ofron një ambient të mrekullueshëm për të jetuar dhe për të shijuar kohën. Në katin e parë, gjeni një dhomë ndenje të bukur me një oxhak për të krijuar një atmosferë të ngrohtë, kuzhina e integruar dhe e kompletuar me cdo pajisje te re, si dhe nje tualet. Ne katin e dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi njera me garderobe dhe tualet, nje tualet shtese dhe nje lavanderi. Kati -1 është një hapësirë e veçantë për relaksim, e cila përfshin një xhakuzi dhe një saunë, së bashku me një tualet shtesë. Oborri i vilës është një oaz i qetësisë dhe kënaqësisë, me një pishinë të bukur dhe zonë relaksi, si dhe hapësirë për të parkuar deri në katër makina. Per me shume informacion mbi kete prone unike, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
320 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ramazan Topoja
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
4
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor
Lejohen Kafshët
Po


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
4

Pamja

Kodra

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Alarm Zjarri
Ventilim
Pompë Uji

Veçoritë e brendshme

Bodrum
Oxhak
Lavanderi
Sauna
Depo

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Oborr
Pishinë
Verandë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Xhakuzi
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën