Apartament 1+1 ne shitje tek Ish Fusha e Aviacionit!

Ish Fusha E Aviacionit , Tirane

1 DH
1 TU
82 m2
EUR 108,000
Në shitje

Informacion

ID
3464
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 108,000
Sipërfaqja
82 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje 82m2 tek Ish Fusha e Aviacionit, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e nëntë.Apartamenti organizohet me nje sallon kuzhin dhe me akses ne ballkon ,1 dhome dhe nje tualet.Apartamenti është me fasadë termike kapotë ose të ventiluar. Vetrata termike janë prej alumini dhe dopio xham. Pajisjet hidro-mekanike janë inkaso (brenda murit). Pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Durrësit dhe 21 Dhjetori. Apartamenti jep mundësinë për ta personalizuar dhe rifinituar sipas dëshirës tuaj ne kete faze ne te cilin ndodhet, duke ju dhënë lirinë të krijoni një hapësirë që pasqyron plotësisht stilin tuaj personal.Për më shumë informacione ose nje vizitë pronë!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
82 m2
Sipërfaqja e Brendshme
74 m2

Adresa

Rruga
Ish Fusha E Aviacionit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
9
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj