Apartartament 2+1 ne shitje tek Univers City!

Rruga Bashkim Shkurti , Tirane

2 DH
2 TU
91 m2
EUR 89,500 EUR 980/m2
Në shitje

Informacion

ID
3468
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 89,500
Sipërfaqja
91 m2
Çmimi /m2
EUR 980

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje 91m2 tek Univers City , ndodhet ne nje pallat te ri me ashenor ne katin e shtate banimi. Apartamenti organizohet me sallon + kuzhine te cilat kane akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera me tualet dhe dhoma tjeter me akses ne ballkon. Apartamenti jep mundësinë për ta personalizuar dhe rifinituar sipas dëshirës tuaj ne kete faze ne te cilin ndodhet, duke ju dhënë lirinë të krijoni një hapësirë që pasqyron plotësisht stilin tuaj personal. Zona rezidenciale ofron shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta! Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj. , transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
91 m2
Sipërfaqja e Brendshme
77 m2

Adresa

Rruga
Rruga Bashkim Shkurti
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj