Apartament 1+1 ne shitje prane rrugës së Elbasanit!

rruga Shyqyri Ishmi , Tirane

1 DH
1 TU
70 m2
EUR 135,000
Në shitje

Informacion

ID
3469
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 135,000
Sipërfaqja
70 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje 70m2, pranë rrugës së Elbasanit. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të mirë-administruar me ashensor, dhe është së fundmi i restauruar me karakteristika cilësore si dopio xham dhe parket. Apartamenti është organizuar në mënyrë funksionale duke përfshirë një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi të bollshme me ballkon dhe një tualet. Lokalizimi i tij ofron lehtësi aksesi ndaj rrugëve kryesore dhe afërsi me të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.Për më shumë informacione na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
59 m2

Adresa

Rruga
rruga Shyqyri Ishmi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
7
Viti I ndërtimit
2006
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj