Garsoniere në shitje prane rrugës së Elbasanit!

rruga Shyqyri Ishmi , Tirane

1 DH
1 TU
40 m2
EUR 85,000
Në shitje

Informacion

ID
3470
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Garsonierë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 85,000
Sipërfaqja
40 m2

Përshkrimi

Garsoniere në shitje 40m2, pranë rrugës së Elbasanit tek Xhamia e Tabakeve. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të mirë-administruar me ashensor , dhe është së fundmi i restauruar me karakteristika cilësore si dopio xham dhe parket.Organizohet me nje ambient open space me ballkon dhe një tualet. Lokalizimi i tij ofron lehtësi aksesi ndaj rrugëve kryesore dhe afërsi me të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.Për më shumë informacione na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
40 m2
Sipërfaqja e Brendshme
40 m2

Adresa

Rruga
rruga Shyqyri Ishmi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2006
Nr. i Kateve të Ndërtesës
7
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj