Vile 2-kateshe per shitje ne Jale

Rruga Jali , Dhermi

2 DH
3 TU
239 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3471
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
239 m2

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, perballe detit Jon, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje vile 3 kateshe. Vila ka siperfaqe neto 239 m2. Eshte e artikuluar ne katin e pare me siperfaqe 79 m2, te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine me ambient ngrenie, tualet, depo si dhe nje ambient verande 56 m2 te lidhur me kopshtin. Ne katin e dyte, siperfaqe organizohet ne dy dhoma gjumi secila me tualetet perkatese. Kati i fundit ka nje hapesire te hapur. Katarakteristike e kesaj vile eshte nje oborr me siperfaqe 172 m2 dhe nje pishine 29 m2. Parkimi i viles lejon deri ne 2 makina. Per me shume informacion mbi vilen dhe kompleksin, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
239 m2
Sipërfaqja Totale
312 m2
Sipërfaqja e Brendshme
237 m2
Sipërfaqja e Tokes
273 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jali
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
3
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Perëndim
Elektriciteti
Njëfazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Pajisje

Alarm Zjarri
Gjenerator
Sistem Sigurie
Ventilim
Pompë Uji

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Oborr
Pishinë
Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Palestër
Parkim
Park Lojrash
Recepsion
Sauna

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën