Apartament per shitje tek Rruga Bardhyl

Rruga Bardhyl , Tirane

3 DH
1 TU
87 m2
EUR 145,000
Në shitje

Informacion

ID
3472
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 145,000
Sipërfaqja
87 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1 ne shitje teke rruge Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati eksistues pa ashensore me siperfaqe 87 m2. Ky apartament ka hapesire te bollshme dhe perbehet nga tre dhoma gjumi nje ambiente ndenjeje sebashku me nje kend kuzhine , nje koridor ku lidhen te treja dhomat, nje ballkon dhe nje tualet. Prona ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontraktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
87 m2
Sipërfaqja e Brendshme
86 m2

Adresa

Rruga
Rruga Bardhyl
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
1
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Jug

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Vaskë
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj