Ambient komercial 172m2 me qera tek rruga Isuf Elezi!

Rruga Isuf Elezi , Tirane

2 TU
172 m2
EUR 1,725 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3474
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,725 /muaj
Sipërfaqja
172 m2

Përshkrimi

Ambient komercial 172m2 me qera tek rruga Isuf Elezi,ndodhet ne nje pallat te ri ne katin 0.Ambienti organizohet me dy hapesira,ku njera prej tyre eshte me e madhe dhe me fasade xhami,nje dhome kuzhine dhe 2 tualete.Ka dhe nje verand prej 20m2.Ka akses hyrje dhe dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Elbasan.Ambienti është i projektuar me një koncept modern dhe funksional, i përshtatshëm për një gamë të gjerë aktivitetesh komerciale si dyqane, restorante, zyra apo qendra shërbimesh.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
172 m2
Sipërfaqja e Brendshme
152 m2

Adresa

Rruga
Rruga Isuf Elezi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
2015
Faza e Ndërtimit
Completed
Tualetet
2
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Tapet
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug
Elektriciteti
Industrial

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Veçoritë e jashtme

Fasadë
Verandë

Bath Amenities

Dritare

Planimetria

Eksploro zonën