Ambient Komercial 75m2 ne shitje prane Pazarit te Ri!

Rruga Hoxha Tahsim , Tirane

75 m2
EUR 320,000
Në shitje

Informacion

ID
3479
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 320,000
Sipërfaqja
75 m2

Përshkrimi

Ambient Komercial 75m2 ne shitje prane Pazarit te rI,ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore.Organizohet me nje hapesire open space , nje tualet dhe nje depo.Ka dhe avantazhin e dy hyrjeve të ndara njera nga rruga kryesore tjetra nga pas.Ambienti ndodhet ne nje zone komerciale teper te populluar dhe shume te preferuar.Tek certifikata e pronises vetem 51m2 pjesa tjeter eshte shtese pallati.Per me shume informacion edhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
75 m2
Sipërfaqja e Brendshme
75 m2

Adresa

Rruga
Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
1989
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj