Ambiente komercial me qera tek Rruga Frostina Plaku

Rruga Frostina Plaku , Tirane

34 m2
EUR 250 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3480
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Dyqan
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 250 /muaj
Sipërfaqja
34 m2

Përshkrimi

Jepet ambient biznesi me qera ne zonen e Ish fusha e aviacionit ne rrugen Frosina Plaku. Ambienti ka nje siperfaqe prej 34m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar. Ambienti organizohet nga nje hapsire open space me nje tualet dhe ndodhet ne buze te rruges. Ky ambient avantazhin e dy hyrjeve ku njera eshte nga rruga kryesore dhe tjetra nga hyrja e pallatit. I shfrytezuar me pare per biznese te ndryshme si minimarket, dyqan peshku etj. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacione na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
34 m2
Sipërfaqja e Brendshme
33 m2

Adresa

Rruga
Rruga Frostina Plaku
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Duralumin me Xham Tek

Pamja

Ndërtesa

Planimetria

Eksploro zonën