Ambient biznesi me qera tek rruga Hoxha Tahsim

Rruga Hoxha Tahsim , Tirane

1 TU
60 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3482
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
60 m2

Përshkrimi

Jepet ambient biznesi me qera ne rrugen Hoxha Tahsim. Ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet buze rruges ne nje nga zonat me te frekuentuara shume prane Pazarit te Ri. Ky ambinet ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe eshte i mire investuar per zhvillimin e biznese te ndryshme si laburatore dentare, klinike dentare, agjensi, zyra etj. Ambineti ka nje fasde xhami gje qe e ben te pershtatshme per ekspozimin dhe reklamimin e biznesit tuaj duke i dhene vizibilitet nga rruga. Per me shume informacione na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
60 m2
Sipërfaqja e Brendshme
59 m2

Adresa

Rruga
Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Faza e Ndërtimit
Completed
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Veri

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Vaskë
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën