Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori

rruga Kongresi i Lushnjes , Tirane

1 DH
1 TU
70 m2
EUR 350 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3483
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 350 /muaj
Sipërfaqja
70 m2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne Rrugen Kongresi i Lushnjes prane Hotel Mondial ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne nje pallat pa ashensore ne katin e gjashte.Apartamenti organzohet nga nje ambinet ndenjeje, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Eshte teresisht i mobiluar. Per me shume informacione na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
70 m2

Adresa

Rruga
rruga Kongresi i Lushnjes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Frigorifer
Sobe
TV

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën