Toke 2340m2 ne shitje ne Lukove!

Lukovë , Himare

2340 m2
EUR 105,000
Në shitje

Informacion

ID
3485
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Toke Pyjore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 105,000
Sipërfaqja
2340 m2

Përshkrimi

Tokë në shitje 2340m2 në Lukovë, anës rrugës kryesore dhe ka pamje të bukur nga deti. Kjo zonë ofron një mundësi të mirë për të ndërtuar një hotel luksoz ose shtëpi pushimi, pasi ka një pozicion të mirë dhe është atraktive. Prona ka një çmim tërheqës dhe është një investim i mirë.Ne proces Hipotekimi.Cmimi i diskutueshem.Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni!

Adresa

Rruga
Lukovë
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Toke Pyjore
Kodra
Mali
Deti
Rruga

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj