Toke ne shitje 1117m2 ne Piqeras,Sarandë!

Piqeras , Himare

1117 m2
EUR 135,000
Në shitje

Informacion

ID
3487
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Bujqësore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 135,000
Sipërfaqja
1117 m2

Përshkrimi

Toke ne shitje 1117m2 në Piqeras,Sarandë,ndodhet ne vije te parë nga deti.Ofron një peizazh të pakrahasueshëm dhe qasje të drejtpërdrejtë në det, duke ju dhënë mundësinë të krijoni shtëpinë tuaj të ëndrrave apo një investim të paluajtshëm me vlerë të lartë.Me Certifikat Pronesie.Për më shumë informacion ose një vizitë na kontaktoni!

Adresa

Rruga
Piqeras
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Pamja

Toke Pyjore
Liqeni
Mali
Deti

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj