Apartament me qera tek pallatet Agimi

Bulevardi Bajram Curri , Tirane

2 DH
1 TU
87 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3488
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
87 m2

Përshkrimi

Jeper apartament me qera 3+1 tek pallatet Agimi . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Aparatmenti perbehet nga 2 dhoma gjumi , nje kuxhine, nje dhome ndenjeje, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me qendrore te Tiranes ku cdo gje eshte lehtesisht e aksesueshme. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
87 m2
Sipërfaqja e Brendshme
85 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Bajram Curri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Jug

Pamja

Rruga

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Planimetria

Eksploro zonën