Toke 2530m2 ne shitje ne Lukove!

Lukove , Himare

2530 m2
EUR 160,000
Në shitje

Informacion

ID
3489
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Bujqësore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 160,000
Sipërfaqja
2530 m2

Përshkrimi

Toke 2530m2 ne shitje ne Lukove,një vend me pamje panoramike të detit. Zona ofron një potencial të lartë për zhvillim të shpejtë dhe strategjik, duke hapur rrugën për ndërtimin e disa vilave elegante, një hoteli ose një fermë të bukur, për të mos harruar mundësinë për të krijuar një oaz privat, ku qetësia dhe bukuria e natyrës bashkohen.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Adresa

Rruga
Lukove
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Pamja

Toke Pyjore
Mali
Deti

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj