Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Willson

Sheshi Willson , Tirane

2 DH
1 TU
95 m2
EUR 1,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3490
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,000 /muaj
Sipërfaqja
95 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qera 95m2 tek Sheshi Willson,ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ne katin e pare dhe shume prane rruges kryesore. ashensor ne katin e pare.Apartamenti organizohet me sallon kuzhine,me nje korridor shperndares me 2 dhoma gjumi te dyja me akses ne ballkon,dhe nje tualet.Eshte nder më të mirat në Tiranë: 2 min nga Sheshi Willson,15 minuta larg qendres Bllok, Stadiumi Dinamo, Rruga Kosovareve, Komuna Parisiti, Liqenit, Garda Etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
95 m2
Sipërfaqja e Brendshme
87 m2

Adresa

Rruga
Sheshi Willson
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2006
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Lejohen Kafshët
Po

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën