Vile per shitje prane TEG

Lunder , Tirane

4 DH
3 TU
426 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3491
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
426 m2

Përshkrimi

Ne kompleksin "Sunrise", prane TEG, eshte per shitje nje vile e mrekullueshme e kuruar deri ne detajet me te vogla. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 426 dhe rrethohet nga nje kopesht dhe bahce 217 m2 me dalje ne parkun e residences. Ne katin perdhe organizohet ne nje dhome ndenje te nderthurur me klasiken dhe modernen se bashku me nje oxhak dhe rrethuar nga drita natyrale dhe pamja nga oborri, nje ambient ngrenie dhe kuzhine, si dhe nje tualet. Ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi; ne dhomen matriomoniale ndodhet nje tualet dhe nje garderobe; 1 tualet i perbashket dhe ballkon ne secilat dhoma. Ne katin nencati ndodhet nje dhome studio si dhe aksesi ne dy tarracat e ndara dhe te gjelberuara. Ne katin -1 ndodhet nje lavanderi, nje depo si dhe parkimi per 2 makina. Vila ka nje orientim nga lindja, dhe shitet e mobiluar!

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
426 m2
Sipërfaqja e Tokes
210 m2

Adresa

Rruga
Lunder
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
3
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Druri
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Lindje
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Parku

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Lavanderi
Depo

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Oborr
Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Roje Rezidence
Palestër
Pishinë e Jashtme
Parkim
Park Lojrash
Recepsion
Sauna

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën