Apartament 2+1 ne shitje ne Xhamllik

Rruga Xhanfize Keko , Tirane

2 DH
1 TU
76 m2
EUR 132,000
Në shitje

Informacion

ID
3493
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 132,000
Sipërfaqja
76 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shije 75m2 ne Xhamllik,ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet me sallon kuzhine, 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka akses dhe ne balllon,1 tualet dhe nje ballkon.I restauruar totalisht, tualet me dritare ,me sistem hidraulik multistrat.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.Per me shume inforacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
76 m2
Sipërfaqja e Brendshme
64 m2

Adresa

Rruga
Rruga Xhanfize Keko
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj