Apartament 2+1 per qera prane Gardes

Rruga Ibrahim Rugova , Tirane

2 DH
1 TU
110 m2
EUR 1,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3494
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,200 /muaj
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Prane Gardes se Liqenit dhe Bllokut, eshte per qera nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te njohur, te ri dhe te administruar. Ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Organizohet ne nje korridor shpendares, nje sallon te hapur integruar me kuzhinen e, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare.. Me nje verande te madhe te ndricuar dhe me pamje te mrekullueshme te qytetit, parkut dhe sheshit Nene Tereza; apartamenti ka nje orientim veri-lindje. Kuzhina eshte e kompletuar dhe e pajisur plotesisht, dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe njera prej tyre ka dalje ne ballkon, cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Per me shume informacion mbi apartamentin, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2
Sipërfaqja e Brendshme
110 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
9
Viti I ndërtimit
2012
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Veri-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Qyteti
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën