Vilë dy kateshe në shitje në Mullet

Mullet , Tirane

3 DH
3 TU
167 m2
EUR 370,000
Në shitje

Informacion

ID
3495
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 370,000
Sipërfaqja
167 m2

Përshkrimi

Vile ne shitje ne Mullet, mes kodrave te fshatit Mullet ,ne komunen e Petresles.Vila ka një sipërfaqe truall prej 423 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 167 m2 dhe verande me siperfaqe 18.29.Organizohet kati përdhe ka një sipërfaqe prej 75.4m2 m2 dhe organizohet në 1 ambiente ndenjie, ambient gatimi, 1 tualet dhe dhoma teknike.Kati i parë organizohet në tre dhoma gjumi,ku dhoma matrimoniale ka nje tualet dhe nje garderobe personale dhe me akses ne ballkon,1 tualet i perbashket dhe 2 ballkone.Dhe 2 poste parkimi ne oborr .Vila jep mundësinë për ta personalizuar dhe rifinituar sipas dëshirës tuaj ne kete faze ne te cilin ndodhet, duke ju dhënë lirinë të krijoni një hapësirë që pasqyron plotësisht stilin tuaj personal. Pozicionimi jug-lindje.Largesia nga qendra e Tiranes 10 min.Dalja ne autostraden Tirane-Elbasan 500 m.Hidroizolim i nivelit me te larte me tre sisteme: Drenazh dhe Hidroizolim te ndertimit nentoke me variantin klasik (2 shtresa katrama) te cilesise se pare, me aditiv kunder lageshtires dhe perdorimi i sistemit interkapet. Termoizolimi fasade e jashtme e veshur me sistem kapot me densitetit te larte te cilesise se pare plus veshje guri dekorativ, fasade xhami termik dhe akustik (triplex + i temperuar) dhe vetrate alumini me ure termike e cilesise se pare.Residence eshte e rrethuar dhe ruajtur me kamera te teknologjise se larte dhe sherbim security 24 ore, e eshte e aksesueshme nga nje hyrje kryesore. Sherbimet qe ofrohen per banoret jane pishina, fusha e sportit si edhe nje bar/restorant.Për më shumë informacione ose nje vizitë në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
167 m2
Sipërfaqja e Tokes
423 m2

Adresa

Rruga
Mullet
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
3
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Dritare me Xham të Trefishtë
Orientim
Veri-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Ndërtesa
Toke Pyjore
Kodra
Mali
Parku

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj