Apartament per shitje ne Jale

Jale , Himare

2 DH
1 TU
134 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3498
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
134 m2
Çmimi /m2
EUR 3,500

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje apartament luksoz. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 136.6 m2 dhe eshte i artikuluar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhinez dhe ambient ngrenie, ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet. I gjithe apartamenti dhe hapesirat e tij, ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti Jon. Apartamenti ka nje verande me siperfaqe 24 m2 qe ofron nje ambient pushimi dhe relaksi. Per me shume informacion mbi apartamentin dhe kompleksin rrethues na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
134 m2
Sipërfaqja e Brendshme
108 m2

Adresa

Rruga
Jale
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Perëndim
Elektriciteti
Trefazor

Pamja

Deti

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Palestër
Pishinë e Jashtme
Parkim
Park Lojrash
Recepsion

Planimetria

Eksploro zonën