Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri

Rryga Myslym Shyri , Tirane

2 DH
1 TU
102 m2
EUR 750 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3549
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 750 /muaj
Sipërfaqja
102 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 jepet me qera ne Myslym Shyr, prane tregut Cam. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe jepet i pamobiluar. Ka nje organizim te mire te siperfaqes, i ndare ne 3 hapesira, i shtruar me pllaka, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte i pershtatshem per banim ose zyra. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
102 m2
Sipërfaqja e Brendshme
102 m2

Adresa

Rruga
Rryga Myslym Shyri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën