Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore

Rruga Aleksander Moisiu , Tirane

1 DH
1 TU
63 m2
EUR 179,550
Në shitje

Informacion

ID
3550
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 179,550
Sipërfaqja
63 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore , pjesë të një kompleksi Rezidencial me pamje panoramike nga deti, ndodhet ne katin e pare me ashensor. Apartamenti është një mundësi e shkëlqyer investimi ose si alternativë për shtëpi pushimi.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Kompleski i cili ndodhet apartamenti ka nje pishine olimpike per banoret e Kompleksit.Apartamenti eshte i mobiluar deri ne detaj me cdo elektroshtepiake te cilesis me te mire. Aksesi eshte mjaft komod pasi ndodhet 100m ne lindje te rruges Dhimiter Konomi.Per me shume informacione ose nje vizizte ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
63 m2
Sipërfaqja e Brendshme
56 m2

Adresa

Rruga
Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Mali
Deti
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Internal Pool
Pishinë e Jashtme

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj