Apartament 2+1 me qera tek Liqeni I Thate

Liqeni i Thate , Tirane

2 DH
2 TU
100 m2
EUR 1,400 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3553
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,400 /muaj
Sipërfaqja
100 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qera 100m2 tek Liqeni I Thate .Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin perdhes. Organizohet nga sallon + kuzhine + ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje oborr me akses ne sallon , dhe tek dhomat e gjumit.Dhe nje vend parkimi i perfshire ne cmim. Apartamenti vjen me rifinitura të larta, duke përfshirë dyer të blinduara, parket cilësor , termoizolim, izolim të plotë të zërit si dhe sistem ekologjik, ngrohje-ftohje të ajrit dhe ujit. Pallati i rrethuar me siguri maksimale me survejim te gjithe hapesires 24/7. Garantuar një jetesë të rehatshme dhe të sigurtë. Ka akses të menjëhershëm në Parkun e Liqenit të Madh, në unazën e madhe dhe një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
100 m2
Sipërfaqja e Brendshme
87 m2

Adresa

Rruga
Liqeni i Thate
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Veri-Lindje
Lejohen Kafshët
Po


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa
Kodra
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Veçoritë e jashtme

Oborr

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Internal Pool
Pishinë e Jashtme
Park Lojrash

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën