Shitet kapanon 660m2 ne Vaqarr

Vaqarr , Tirane

660 m2
EUR 350,000
Në shitje

Informacion

ID
3558
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Magazinë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 350,000
Sipërfaqja
660 m2

Përshkrimi

Shitet kapanon 660m2 i cili eshte ndertuar ne nje truall me siperfaqe totale 3380m2,kapanoni ka nje lartesi 5metra ,2 hapesira dhe 2 tualete. ndodhet ne nje pozicion strategjik biznesi ne nje zone te zhvilluar industriale dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme industriale: Fasoneri,magazinim,prodhim etj Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shum informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
660 m2
Sipërfaqja e Tokes
3380 m2

Adresa

Rruga
Vaqarr
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Faza e Ndërtimit
Completed
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
4

Pamja

Ndërtesa
Kodra
Mali

Pajisje

Alarm Zjarri
Gjenerator

Veçoritë e jashtme

Oborr

Bath Amenities

Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj