Apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik

Rruga Kodra e Diellit , Tirane

2 DH
1 TU
130 m2
EUR 290,000
Në shitje

Informacion

ID
3559
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 290,000
Sipërfaqja
130 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje 130m2 tek Kopshti Botanik, ndodhet ne nje pallat te mireadministratuar ne katin e tete me ashensor. Apartamenti organizohet me sallon kuzhine me akses ne ballkon , 2 dhoma gjumi njeri prej tyre me akses ne ballkon , 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje, pamja qe ofron eshte nga Kopshti Botanik.Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 1 post i perfshire ne cmim.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
130 m2
Sipërfaqja e Brendshme
115 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kodra e Diellit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2008
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Mali
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Ngrohje
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj