Apartament 2+1+2 ne shitje ne rrugen Don Bosko

Rruga Don Bosko , Tirane

2 DH
2 TU
106 m2
EUR 160,000 EUR 1,500/m2
Në shitje

Informacion

ID
3569
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 160,000
Sipërfaqja
106 m2
Çmimi /m2
EUR 1,500

Përshkrimi

Apartament 2+1+2 ne shitje 106m2 ne rrugen Don Bosko , ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 3 me ashensor i cili perfundon ne Tetor te 2024. Organizohet nga sallon + kuzhine + ambjent ngrenie, 1 dhome matrimoniale + tualet,1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i lidhur me sallonin . Apartamenti vjen me rifinitura të larta, duke përfshirë : Fasadë e ventiluar,dritare me profil termik dhe dopio xham,vetrata alumini termik,siguri antisizmike dhe antizjarr, hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra, 2 nivele të parkimit nëntokësor etj.Ofrohen poste parkimi extra cmimit. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni .

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
106 m2
Sipërfaqja e Brendshme
93 m2

Adresa

Rruga
Rruga Don Bosko
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Jug

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Pajisje

Alarm Zjarri

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj