Garsoniere në shitje 45m2 pranë rruges Riza Cerova

Rruga Riza Cerova , Tirane

1 DH
1 TU
45 m2
EUR 75,000
Në shitje

Informacion

ID
3571
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Garsonierë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 75,000
Sipërfaqja
45 m2

Përshkrimi

Garsoniere në shitje 45m2 pranë rruges Riza Cerova. Ndodhet në katin e katert të një pallati të mirë-administruar me ashensor , dhe është së fundmi i restauruar me karakteristika cilësore si dopio xham dhe parket, dyer etj.Organizohet me nje ambient open space me ballkon dhe një tualet. Lokalizimi i tij ofron lehtësi aksesi ndaj rrugëve kryesore dhe afërsi me të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.Për më shumë informacione na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
45 m2
Sipërfaqja e Brendshme
41 m2

Adresa

Rruga
Rruga Riza Cerova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Viti I ndërtimit
2013
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Tapet
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj