Ambient Komercial per shitje ne rrugen Don Bosko

rruga Don Bosko , Tirane

160 m2
EUR 641,000 EUR 4,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
3574
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 641,000
Sipërfaqja
160 m2
Çmimi /m2
EUR 4,000

Përshkrimi

Ambiente komercial per shitje ne nje ndertese te re komerciale dhe rezidenciale, ndodhet ne rrugen Don Bosko, ka nje siperfaqe totale 160m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ka nje organizim open space dhe 2 tualete , qe mundeson pershtatjen sipas deshires se klientit. Pallati eshte parashikuar te perfundoj ne Tetor te 2024.Fasadë e ventiluar,dritare me profil termik dhe dopio xham,vetrata alumini termik,siguri antisizmike dhe antizjarr, hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra, 2 nivele të parkimit nëntokësor etj.Ofrohen poste parkimi extra cmimit. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni .

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
160 m2
Sipërfaqja e Brendshme
160 m2

Adresa

Rruga
rruga Don Bosko
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj