Apartament 1+1 ne shitje ne Durres

Rruga Venezia , Durres

1 DH
1 TU
70 m2
EUR 65,000
Në shitje

Informacion

ID
3581
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 65,000
Sipërfaqja
70 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje 70m2 ne plazhe ne Durres , ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin perdhe , largesia me detin eshte vetem 50metra. Organizohet me sallon dhe kuzhine se bashku me akses ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacione ose nje vizizte ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
60 m2

Adresa

Rruga
Rruga Venezia
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2013
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj