Toke ne shitje 5300m2 ne Damjan-Fortuzaj, Vaqarr

Vaqarr , Tirane

5300 m2
EUR 318,000 EUR 60/m2
Në shitje

Informacion

ID
3585
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Ndërtimore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 318,000
Sipërfaqja
5300 m2
Çmimi /m2
EUR 60

Përshkrimi

Toke ne shitje 5300m2 ne Damjan-Fortuzaj,Vaqarr , ndodhet afer rruges kryesore.Posedon certifikate pronesie dhe leje ndërtimi per kapanon.Zona ku ndodhet toka ofron mundësi të shkëlqyera për zhvillim dhe investim .Për me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni .

Adresa

Rruga
Vaqarr
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Pamja

Ndërtesa
Toke Pyjore
Kodra
Mali
Rruga

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj