Penthouse 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit

Rruga Bill Klinton , Tirane

2 DH
2 TU
248 m2
EUR 250,000
Në shitje

Informacion

ID
3586
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Penthouse
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 250,000
Sipërfaqja
248 m2

Përshkrimi

Penthouse 2+1 ne shitje 110m2 tek Rruga Bill Klinton , ndodhet ne nje pallat te ri me ashenor ne katin e gjashte banimi. Apartamenti organizohet me sallon + kuzhine te cilat kane akses ne verande, 2 dhoma gjumi njera me tualet dhe dhoma tjeter me akses ne verande. Veranda eshte me nje siperfaqe prej 137m2. Apartamenti ofron mundesine te ndahet ne tipologjine 3+1. Apartamenti jep mundësinë për ta personalizuar dhe rifinituar sipas dëshirës tuaj ne kete faze ne te cilin ndodhet, duke ju dhënë lirinë të krijoni një hapësirë që pasqyron plotësisht stilin tuaj personal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
248 m2
Sipërfaqja e Brendshme
234 m2

Adresa

Rruga
Rruga Bill Klinton
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Viti I ndërtimit
2013
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Veri-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Mali
Rruga

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj