Apartament 1+1 jepet me qera , prane Universitetit Mesdhetar

Rruga Sali Butka , Tirane

1 DH
1 TU
67 m2
EUR 450 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3588
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 450 /muaj
Sipërfaqja
67 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 jepet me qera , prane Universitetit Mesdhetar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe jepet i pamobiluar. Ka nje organizim te mire te siperfaqes, i ndare ne 2 hapesira, i shtruar me pllaka, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte i pershtatshem per banim ose zyra. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
67 m2
Sipërfaqja e Brendshme
57 m2

Adresa

Rruga
Rruga Sali Butka
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
7
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Veri-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën