Apartament 3+1 per shitje tek Kullat Binjake

Rruga Donika Kastrioti , Tirane

3 DH
2 TU
186 m2
EUR 650,000
Në shitje

Informacion

ID
3590
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 650,000
Sipërfaqja
186 m2

Përshkrimi

Shitet nje apartament 3+1 ne rrugen Donika Kastrioti, nje zone mjaft e deshiruar per afersine me Qendren, Bllokun dhe Liqenin. Apartamenti ndodhet ne kat te 7 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 160 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
186 m2
Sipërfaqja e Brendshme
163 m2

Adresa

Rruga
Rruga Donika Kastrioti
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Viti I ndërtimit
2003
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj