Apartament 1+1per shitje te rruga Jordan Misja

Rruga Jordan-Misja , Tirane

1 DH
1 TU
70 m2
EUR 108,655 EUR 1,550/m2
Në shitje

Informacion

ID
3592
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 108,655
Sipërfaqja
70 m2
Çmimi /m2
EUR 1,550

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne nje godine banimi dhe sherbimi 6,7,10 dhe 11 kate ,me dy kate parkingu nentokesor ne rrugen "Jordan Misja". Apartamenti ndodhet ne katin pare me nji siperfaqe 70.1 m2 total, ka nje orientim nga veriu ne anen e brendshme te kompleksit ,qe githashtu afron edhe nji pamje nga pjesa e parkut brenda kompleksit.Vendodhja eshte ne nje pike strategjike te Tiranes ku si zone eshte afer qendres ,spitaleve,shkollave dhe kopshteve.Gjithashtu e ne fushen e biznesit eshte mundesi e mire investimi sepse plani i ri Tirana 2030 e ve ne nji pozicion shume afert me ambiente komerciale dhe tregtare. Per nje informacion me te detajur me shkruani dhe do ju pergjigjem me shume kenaqesi.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
61 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jordan-Misja
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Veri
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Kodra
Mali
Rruga

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie
Ventilim

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Palestër
Parkim
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj