Apartament 1+1 per shitje ne Golem,Durres

Golem , Durres

77 m2
EUR 76,300 EUR 1,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
3593
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 76,300
Sipërfaqja
77 m2
Çmimi /m2
EUR 1,000

Përshkrimi

Apartament 1+1,kat i tret me ashensor ne Golem plazh vetem 300 m larg nga deti.Objekti eshte ne faze perfundimtare dhe perfundon ne tetor.Zone e qete dhe rruga deri ne plazh eshte e shtruar me trotuar,ndricim dhe ndertime te koheve te fundit.Objekti eshte i rrethuar dhe me pishine ,ku vete apartamnenti ka pamje nga pishina.per me shum info me kontaktoni dhe do ju pergjigjem me kenaqesi.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
77 m2
Sipërfaqja e Brendshme
65 m2

Adresa

Rruga
Golem
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Viti I ndërtimit
2024
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Perëndim
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Ndërtesa
Toke Pyjore
Kodra
Parku

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Pishinë e Jashtme
Parkim

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj