Apartament 2+1 per shitje ne Qerret

Qerret , Kavaje

2 DH
1 TU
85 m2
EUR 114,210 EUR 1,350/m2
Në shitje

Informacion

ID
3594
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 114,210
Sipërfaqja
85 m2
Çmimi /m2
EUR 1,350

Përshkrimi

Apartament ne shitje 2+1 ne Qerret,Kavaje 100 m larg nga deti.Kjo eshte nje godine banimi dhe sherbimi 5 kate dhe 2 kate parking nentokesor.Apartamenti eshte ne katin e pare dhe orientohet nga jugu.Zona eshte shume zone e preferuar nga familjare per shkak te pemeve dhe detit ranor shum me te sigurte per femije,gjithashtu ka hyrje dhe dalje te shpejte ne autostrade ku elimino dhe trafikun e tepert ne sezonin veror.Per me shum detaje me kontaktoni dhe do ju pergjigjem me shum kenaqesi.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
85 m2
Sipërfaqja e Brendshme
74 m2

Adresa

Rruga
Qerret
Qyteti
Kavaje
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
1
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Ndërtesa
Parku
Deti

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie
Ventilim

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Ngrohje
Dush
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj