Apartament 1+1 ne shitje ne Golem

Golem , Durres

1 DH
1 TU
55 m2
EUR 99,000
Në shitje

Informacion

ID
3595
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 99,000
Sipërfaqja
55 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Golem. Prona ndodhet prane Grand Blue Fafa Resort vetem 50 metra larg nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati pes katesh, eshte i paisur me ashensor te ri i vendosur para nje viti dhe organizohet me nje sallon se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome matrimoniale dhe nje tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
55 m2
Sipërfaqja e Brendshme
50 m2

Adresa

Rruga
Golem
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Viti I ndërtimit
2013
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj