Toke 6600m2 ne shitje ne Prush

Prush , Tirane

6600 m2
EUR 660,000
Në shitje

Informacion

ID
3596
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Ndërtimore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 660,000
Sipërfaqja
6600 m2

Përshkrimi

Toke 6600m2 ne shitje ne Prush. Prona ndodhet afer rruges kryesore dhe eshte me ngjyre roze qe e ben kete toke ideale per ndertimin e kapanoneve. Toka posedon dy certifikata pronesie, secila prej 3300m2 dhe mund te shiten te ndara. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Adresa

Rruga
Prush
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Pamja

Ndërtesa
Kodra

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj