Apartament 2+1 me qera ne Sauk

Rruga Selim Brahja , Tirane

2 DH
1 TU
100 m2
EUR 400 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3597
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 400 /muaj
Sipërfaqja
100 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1, kati i dyte i nje vile, jepet me qera ne zonen e Saukut. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te hapesires, i ndare koridor shperndares, ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon me drejtim nga lindja duke ofruar nje pamje shume te kendshme te zones dhe natyres. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
100 m2
Sipërfaqja e Brendshme
90 m2

Adresa

Rruga
Rruga Selim Brahja
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Lindje
Lejohen Kafshët
Po


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Mali
Parku

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Veçoritë e jashtme

Verandë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën